O nás

Naša prax a skúsenosti s kvetmi máju dlhú históriu.

Už v roku 1978 začali rodičia pestovať a predávať kvety (karafiáty v tom období).Zároveň im robilo radosť ,keď mohli rozdávať radosť okolo seba tým ,že na trhu predávali kvety, ktoré robili potešenie ostatným.

Ja a môj brat sme od malička pomáhali či už s pestovaním tak aj s predávaním. Naše kvety začali mať úspech a neskôr sa začali predierať aj do širšieho okolia Slovenska. Od roku 1995 sme už ako väčší chlapci mali veľa skúseností a po skončení štúdia sme sa začali naplno venovať kvetom a o pár rokov sme založili veľkoobchod. Kvety sme začali dovážať priamo z Holandska a venovali sme sa veľkoobchodu. Keďže sa otvorili hranice a pripojili sme sa európskej únii a firmy z Holandska začali priamo dovážať kvety ,tak sme sa začali venovať s maloobchodu na Slovensku formou e-shopu.

 

Naša prevádzka sa nachádza priamo v Bratislave (Plynárenska 2). Priebežne aranžujeme z čerstvých kvetov, Kvety dovážame vždy až na objednávku viac krát denne, takže sa nemôže stať ,aby kvety boli zvädnuté alebo akokoľvek staré/ znehodnotené .   Doručujeme priamo na miesto určenia a v čase ako si zákazník želá . Napríklad do firiem, hotelov ,reštaurácií, nemocníc taktiež smútočné vence doručujeme osobne na cintoríny v Bratislave. Máme cca 12 000 jednotlivých objednávok. Z toho 800 smútočných vencov a 400 kvetinových košov a kytíc.

Zákazníci si obľúbili aj doručenie na prekvapenie , kde stačí na obdarovanú osobu  zadať  iba meno a telefónne číslo a my zavoláme ako darčekový  kuriér a zásielku doručíme tam, kam si obdarovaná osoba želá.

 

30 rokov  skúseností  a 5 rokov e-shop pre Vás !   

 

ĎAKUJEME VÁM

 

Naše projekty

www.kvetyprevas.sk

www.kvetinovykurier.sk

www.smutocnevence.sk

 

Pripravované

www.darcekovykurier.sk

www.objednatkvety.sk